top of page

11-25, št

|

Vievis

VIEVIO DŽIAZO KLAVIŠAI

Daugiau kaip prieš tris dešimtmečius džiaze debiutavęs vienas ryškiausių ir veikliausių šalies džiazo kūrėjų – klavišininkas, kompozitorius, džiazo grupių lyderis Dainius Pulauskas festivalyje surengs išskirtinį koncertą su „JJAZZ Ensemble“.

VIEVIO DŽIAZO KLAVIŠAI
VIEVIO DŽIAZO KLAVIŠAI

Time & Location

2023-11-25 18:00; GMT+2 – 2023-11-26 21:00; GMT+2

Vievis, Trakų g. 7, 21381 Vievis, Lithuania

About the event

Daugiau kaip prieš tris dešimtmečius džiaze debiutavęs vienas ryškiausių ir veikliausių šalies džiazo kūrėjų – klavišininkas, kompozitorius, džiazo grupių lyderis Dainius Pulauskas festivalyje surengs išskirtinį koncertą su „JJAZZ Ensemble“. Šis profesionalių džiazo atlikėjų orkestras, vadovaujamas lietuvių kompozitoriaus Jievaro Jasinskio jau spėjo išsikovoti deramą vietą Lietuvos džiazo olimpe.

Dainius Pulauskas kuria muziką ne tik savo suburtiems kolektyvams, bet yra parašęs muzikinių programų džiazo grupei ir simfoniniam orkestrui, kameriniam orkestrui, styginių kvartetui ir bigbendui. Dainiaus Pulausko kompozicijas bigbendui įvairiuose festivaliuose jau atliko Kaunos bigbendas, Rygos radijo bigbendas ir Euroradijo bigbendas, o dabar ir „JJAZZ Ensemble“.

Share this event

bottom of page