top of page

03-09, št

|

Vilnius

RAVENJAZZ/Vilnius JJAZZ Ensemble

Vilnius JJAZZ Ensemble pristato RAVENJAZZ – naujausias ansamblio albumas: reivas, džiazas, ryškios melodijos, beat‘as ir technologijos viename. Kovo 9 d., Vilniuje, Tamstoje.

Registration is closed
See other events
RAVENJAZZ/Vilnius JJAZZ Ensemble
RAVENJAZZ/Vilnius JJAZZ Ensemble

Time & Location

2024-03-09 20:00 – 22:00; GMT+2

Vilnius, A. Strazdelio g. 1, 02102 Vilnius, Lithuania

About the event

Muzikinis įvykis Vilnius JJAZZ Ensemble istorijoje. Ansamblis pristato savo ketvirtąjį, revoliucinį albumą RAVENJAZZ. Tai ne tik pirmasis tokio pobūdžio albumas, bet ir drąsus žingsnis į naujas muzikines erdves, pasižymintis sodriu beat‘o ir naujo skambesio ieškojimu.

Šiame albume susitinka džiazas ir reivas, tačiau tai neeilinė sintezė, kurios kaltininkai trys RAVENJAZZ kompozitoriai Simonas Šipavičius (aka Sheep Effect), Domantas Razmus ir Jievaras Jasinskis.

Saksofonininko, trombonininko ir būgnininko trijulė albumą kūrė kartu ir tai jam suteikia išties kitokį garsą.

„Man šita muzika ir graži ir keista, ir džiazas ir visiškai ne džiazas, bet kad pagal ją išeina šokt tai faktas, o džiazo muzikantui tai tikrai naujienos“, džiaugiasi Jievaras.

Kūrėjai teigia, jog tai sintezė tarp džiazo ir reivo, o galutinis rezultatas nėra pure reivas ar pure džiazas, tai tarpžanrinė muzika, siekianti nutiesti tiltus tarp skirtingų auditorijų.

„Back to the roots ir tuo pačiu visai ne“, tikina albumo bendraautorius Simonas. Jam antrina ir Domantas „mucho sensory overload ir tiek“.

RAVENJAZZ albumo pristatymo koncertas sujungs įvairius muzikos stilius. Pirmoje koncerto dalyje bus pristatytos jau daugelio pamėgtos Vilnius JJAZZ Ensemble kompozicijos ,o antroji dalis – vakarėlis, kuriam ansamblis ruošiasi jau metus. Susitinkame Kovo 9-ąją, Tamstoje.

Koncertinė sudėtis

Saksofonai: Simonas Šipavičius, Karolis Šarkus, Leonardas Pilkauskas Trombonai: Jievaras Jasinskis, Povilas Jurkša Trimitai: Apolinaras Dubauskas, Laurynas Lapė Mušamieji: Domantas Razmus Klavišiniai: Gediminas Strupinskas Bosinė gitara: Artūrs Duckis Gitara: Pranas Kentra

xxx

DURYS: 18:30 PRADŽIA: 20:00 STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +370 669 49342, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:00.

Share this event

bottom of page