top of page

02-04, št

|

Vilnius

Diskusija ir dirbtuvės: lietuviškas džiazas užsienyje

Ar iš džiazo galima pragyventi? Kaip lietuvišką džiazą pristatyti užzienyje? Į ką atkreipia dėmesį festivalių organizatoriai? Kaip vyksta dviejų ansamblių kolaboracijos? Šie ir kiti atsakymai jau vasario 4. Prisijunk! Renginys vyksta anglų kalba.

Registration is closed
See other events
Diskusija ir dirbtuvės: lietuviškas džiazas užsienyje
Diskusija ir dirbtuvės: lietuviškas džiazas užsienyje

Time & Location

2023-02-04 11:00 – 17:30

Vilnius, Šiltadaržio g. 6, 01124 Vilnius, Lithuania

Guests

About the event

Lietuviai džiaze turi sukūrę unikalų ir išskirtinį savo kuriamos muzikos paveikslą, tačiau jis už Lietuvos sienų ribų iškeliauja retai. Šio renginio metu klausime rinkos lyderių:

kaip vyksta lietuviško džiazo eksportas?

ką pravartu žinoti atlikėjams?

tinklaveikos principai?

finansavimo mechanizmai?

Šį renginį organizuoja "Vilnius JJAZZ Ensemble" ir Lietuvos džiazo federacija (LDF), kuri siekdama įtvirtinti lietuvišką džiazą tarptautinėje rinkoje atliko du tyrimus. Jų metu Europos džiazo tinklo nariai dalinosi savo įžvalgomis, kurios vėliau buvo pateiktos Lietuvos aukštųjų mokyklų džiazo studentams. Išanalizavus dviejų tyrimų rezultatus šio renginio auditorijai siūloma išgirsti atsakymus į visiems rūpimus klausimus.

LDF būdami Europos džiazo tinklo nariais, dalyvaudami tarptautinėse mugėse (tokiose kaip jazzahead) yra skatinami imtis bendradarbiavimo projektų, kurie pasak reikšmingų džiazo žinovų (Wim Wabbes, Nigel Slee, Raluca Baicu ir t.t.) atveria duris į tarptautinę rinką. Būtent tokį, bendradarbiavimo projektą antroje renginio dalyje auditorijai pristatys Vilnius JJAZZ Ensemble, kurie drauge su grupe Kemaca Kinetic iš Danijos ruošia naują muzikinį kūrinį, džiazo festivaliams pristatomą 2023 vasarą.

Kūrybinių dirbtuvių metu auditorijai siūloma įsilieti į dviejų grupių kolaboracijos procesą, jo metu, kūrinių autorius Kenneth Dahl Knudsen pasidalins kūrybinio proceso eiga ir principais, bei pristatys ritminių piešinių „masterclass“.

I dalis

11-00 : 12-00 – panelinės diskusijos narių prisistatymas

II dalis

12-30-14-00 – panelinė diskusija

III dalis

15.30-17.00 – kūrybinės dirbtuvės

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 

Tickets

 • Lietuviškas džiazas užsienyje

  I dalis 11-00 : 12-00 – panelinės diskusijos narių prisistatymas 12-30-14-00 – panelinė diskusija II dalis 15.30-17.00 – kūrybinės dirbtuvės

  From 10,00 € to 15,00 €
  Sale ended
  • 15,00 €
  • 10,00 €
  • 10,00 €

  Total

  0,00 €

  Share this event

  bottom of page